З вірою у краще

23 августа 2013, 13:00
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
330

Зі святом!

Хоча у нашій країні далеко не все прекрасно, у серпневі святкові дні все ж хочеться думати про хороше і сподіватися на краще. Саме позитивом, вірою у добро та благополуччя гарно долати  перешкоди, лікуватися, зцілюватися  та досягати перемог.

Так склалося і історично, і географічно, і ментально, що не живеться нашій країні спокійно. Проте, тільки у пошуках, діях і змінах народжується істина.

Хочеться вірити, що з кожним новим  роком Україна мудрішатиме, удосконалюватиметься, буде розвиватися у правильному руслі, обираючи шляхи до процвітання власним розумом. Від того, якою буде наша держава вже завтра і яка доля чекає на українців, залежить від кожного з нас. Тож, нехай Всевишній дарує всім нам здоров’я, сили, чистоту помислів та благородство  намірів!

З Днем Державного прапора та Днем Незалежності!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.