Запрошую на подію світового значення - Другий Міжнародний фестиваль "О-FEST"

22 мая 2014, 12:24
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
13

Фестиваль проходитиме два дні: 31-го травня у літньому театрі Національної оперети України (центральний парк м. Буча) та 1-го червня на головній сцені Національної оперети України

      Цьогоріч у фестивалі беруть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з  14-ти країн світу: Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Казахстану, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, України, Хорватії та Японії. Хедлайнер – відома співачка та композитор Джамала.

«О-FEST 2014» покликаний об’єднати світ музикою, а також відкрити Україну для світу як культурну, цивілізовану країну, в якій проживає високоінтелектуальна нація. Організовуючи та проводячи цей проект, ми робимо інвестицію у майбутнє, і, в першу чергу, у розвиток туризму та інтернаціонального співробітництва. Ми знімаємо страхи і побоювання нав’язані інформаційною війною, зацікавлюємо і заохочуємо гостей з-за кордону приїхати до нас ще раз, щоб краще познайомитися з високим українським мистецтвом, з українськими традиціями, кухнею, побутом, щирими, доброзичливими і талановитими  людьми.

Тема «О-FEST 2014»: оперета та традиційна музика країн-учасниць фестивалю. Подія гармонійно поєднає класичний та «open-air» формат.

Фестиваль стартує 31 травня у центральному парку м. Буча широкомаштабними акціями, серед яких: виставка народних ремесел та виставка картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних та танцювальних колективів, концерт камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації та розваги.

У програмах Гранд-концертів, що відбудуться на літній сцені Національної оперети (парк м. Буча) та на головній сцені театру (м. Київ, вул. Червоноармійська, 53/3) – арії та дуети з найвідоміших оперет у виконанні світових зірок та традиційна музика тієї країни, артисти якої беруть участь у фестивалі.

Ознайомитись з програмою заходів можна тут: http://operetta.com.ua/pages/view/ofest_2013_afisha

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.