Дeнь незалежності України!

24 августа 2014, 10:45
Владелец страницы
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
70

Бажаю українському народу, всі нам – миру, злагоди, благополуччя, незламної віри у власні сили, великої удачі та Божого благословення.Безумовно, роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на мудрість, терпіння, силу духу, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що високоінтелектуальна, талановита, щира, і доброзичлива українська нація в змозі поліпшити життя у своїй власній державі і заслуговує на мирне, щасливе достойне майбутнє…

Незалежність – це не просто особлива форма буття. Незалежність – це гармонійне єднання волелюбного духу, що не приймає жодної форми приниження, з поняттям людської і національної гідності, любов’ю до істини і добра, служінням честі і совісті. Незалежність народжується з рівноваги прав та обов'язків, з розвитку почуття  відповідальності, усвідомлення власного «я» та прагнення до кращого через удосконалення, через ріст та духовне збагачення.

День незалежності є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, свою правду і своє майбутнє. Історичний обов’язок кожного з нас – зберегти цю незалежність, примножити достоїнства нашої країни, показати світу і довести самим собі, що українці – це сильна, згуртована, волелюбна, самодостатня нація, гідна щасливого життя.

Бажаю українському народу, всі нам – миру, злагоди, благополуччя, незламної віри у власні сили, великої удачі та Божого благословення. Нехай Україна буде єдиною, вільною, заможною та процвітаючою, а її народ – здоровим, радісним та дружнім!


 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.