Прем’єра мюзиклу «Цілуй мене, Кет!» - аншлаг вражень та думок

19 июня 2013, 16:23
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
473
Прем’єра мюзиклу «Цілуй мене, Кет!» - аншлаг вражень та думок

З прем'єрою!

Вітаю глядача Національної оперети України з прем’єрою!

Ми – працювали, старалися і поставили, а ви – дочекалися, подивилися і оцінили. Дякую Вам за це.

Створення першої в Україні оригінальної версії бродвейського мюзиклу відомого американського композитора Коула Портера «Цілуй мене, Кет!», саме того, що витримав більше 1000 постановок на Бродвеї,  легким назвати не можу. Адже ми намагалися максимально наблизитися до першоджерела, хотіли поставити не просто скорочену версію чи вільний переказ, а оригінал – це завжди важче.  Судячи з кількості глядачів, оплесків та схвальних відгуків, - нам таки це вдалося. Інше питання – чи кожен був готовий до того американського першоджерела з усією притаманною йому специфікою, акцентами та суперечливими моментами. Крім того, складна драматургія та сценографія вимагали ще й незвичного для публіки  технічного обслуговування.

Я вдячний всім, хто завітав до Національної оперети на перегляд мюзиклу, вдячний за відгуки, поради, конструктивні зауваження та сміливість висловити власні думки, міркування та побажання.

PS: Ми завжди раді бачити вас на наших подіях!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.