Україні не вистачає власного "Орфея"

24 апреля 2013, 08:18
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
200

Про X Міжнародний конкурс молодих вокалістів "Орфей ", що пройшов днями у Волгограді (Росія)

Конкурс молодих вокалістів «Орфей» - одна з найяскравіших подій у житті Росії. Це надзвичайно популярне змагання серед співочої молоді. Географія конкурсу надзвичайно широка: Росія, Україна, Монголія, Китай.

Цьогоріч ювілейний «Офей» зібрав понад 70 учасників, здібності котрих оцінювало журі до складу якого увійшли: знаменитий німецький продюсер, засновник престижного  Міжнародного конкурсу вокалістів «Competizione dell'Opera» Ханс Йоахим Фрай, художній керівник конкурсу «Орфей», солістка Волгоградського музичного театру Наталія Мещерякова, головний диригент  Волгоградського музичного театру, з. а. РФ Анатолій Смирнов, головний диригент Воронізького театру опери та балету, з. д. м. РФ Юрій Анісічкін, представники вокальних шкіл Південної Кореї й Лівану. Я теж мав честь бути присутнім на конкурсі у якості члена журі .

Хочу сказати: шкода, що в нашій  країні немає подібного масштабного прогресивного і цікавого конкурсу, хоча Україна має великий пісенний дар... Подібні явища якнайкраще  сприяють виявленню, підтримці і розвитку талановитих виконавців-вокалістів, розкриттю творчих здібностей у сольному виконавстві, а також популяризують вокальну класичну музику серед молоді. А, врешті-решт,  запорукою того, що в української  культури і театрально-музичного мистецтва буде майбутнє, є завзяте талановите молоде покоління з високим рівнем знань та умінь, які можна з гордістю презентувати всьому світу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.