Чому всі вважають, що театр повинен бути бідним?

18 сентября 2012, 12:33
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
426

Я вважаю, що робота кожної людини повинна оплачуватися гідно.

Ненормально, що в нашій країні культура фінансується за залишковим принципом. Чому всі вважають, що театр повинен бути бідним?

Чомусь Станіславський, Немирович-Данченко та інші для театрів будували не трущоби, а розкішні палаци. Чому ж тепер в цих палацах повинні працювати жебраки?

Думаю, основна причина - в рівні інтелекту людей, що стоять при владі тепер. Вони не сприймають культуру всерйоз. Але частково в цьому винні і самі люди театру. 

Театр, звичайно, позиціонується як масове мистецтво, але тут кожен сам по собі. Ми не можемо об'єднатися і вийти на демонстрацію. А якщо навіть і вийдемо, представники влади заявлять: «А ви хто такі? Ви що, хліб виробляєте? Ну, закриють вас. Подумаєш, катастрофа». 

Вони не розуміють, що той жах, який твориться на вулицях. Це не результат того, що ми колись чогось не доїли. Це наслідки дір в освіті та культурі. Але що їм до того? Депутати приходять у владу вирішувати свої питання, їм не до культури.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.