До перемоги, дорогі мої!

19 декабря 2013, 20:53
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
779

З ефіру на телеканалі "Zik"

Хочу сказати тим, хто зараз сумнівається в нашій перемозі. Особливо тим, хто думає, що через новорічні свята Євромайдан розійдеться, або ж поступово "затухне" і т.д.
- Ви дуже недооцінюєте людей, які там стоять. В перші дні, особливо після кривавого побиття студентів, мені теж здавалдося, що люди злякаються і вже більше не вийдуть на вулиці. Власне, на Банковій саме на це і розраховували. Але все змінилося, коли з самісінького ранку, одразу після розгону Майдану, до Михайлівської площі з усіх куточків Києва потягнулися струмочки з вільних та нескорених людей. Ці струмочки сьогодні перетворилися на великий океан, що поступово розмиває цю владу. 
Люди, вони все ж таки виходять і роблять по-своєму. 
Сподіваюся, вірю і знаю, що люди на Майдані достоять до того моменту, поки янукович не опинеться в тому місці, в якому вже давно має бути. 
Варто всім нам розуміти, а особливо лідерам опозиції, що за президента януковича ЖОДНИХ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ НЕ БУДЕ!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.