Як же нам всім зараз не вистачає Юлі...!!!

17 декабря 2013, 15:06
Владелец страницы
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
1186

Не вистачає одного справжнього сильного лідера, який зможе вести за собою народ.

Технології розсварення майдану працюють. Андрій Петрович Клюєв продовжує свою ганебну роботу.
По соціальних мережах швидко розповсюджуються заклики зняти з головної ялинки на Майдані банер, де зображена Юлія Тимошенко. 

                                                
Переконаний, що людям вистачить сили і розуму не піддаватися на подібні провокації і не грати за сценарієм Банкової. 
чи усвідомлюєте ви, який ви подарунок зробите януковичу, прибравши той портрет? Своє відношення до Тимошенко ми висловимо не виборах. Не зараз.

Вар то розуміти, що прибравши портрет Тимошенко ми робимо величезний подарунок Януковичу.Варто розуміти, що прибравши портрет Тимошенко ми робимо величезний подарунок Януковичу. 
Краще нам воювати з живим Януковичем, ніж з банером на ялинці. Чи я не правий?
А своє відношення до політиків, в тому числі і до Юлії Тимошенко, український народ  зробить вже на чесних та демократичних виборах, одразу після повалення злочинного режиму. 

Годі балаканини. Вже був у нас "Майдан без політики" - з дискотекою і танцями. Закінчилося все це взагалі зникненням деяких організаторів у найвідповідальніший момент та побиттям беззахистних студентів. Тоді на Банковій плескали в долоні і думали, що нарешті загасили народний спротив. Але український народ вирішив по-своєму. 
Юля не дарма досліджується у психології як феномен. 
Юля для лузерів з Банкової, як свята вода для вампірів.
Політичні питання неможливо вирішувати без політиків. Зараз нам всім насправді не вистачає такого розумного, патріотичного лідера як Тимошенко. Вже багато питань були б вирішені, якби вона була з нами...
                       

                           
P.S. Я не є членом жодної політичної сили. Коментарі особливо "заряджених" тролів та "противсіхів" буду видаляти, бо реально вже задовбали. Саме через масове "противсіхство" у 2010-му році Янукович і став президентом. Настав час виправляти помилки, дорогі мої. Настав час.
                                                                                        Україні - волю!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.