РЕВОЛЮЦІЯ !!! (+фото та відео)

30 ноября 2013, 21:50
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
710

Час кожному з нас відповідати висоті поставлених завдань

Жарти, пісні і танці завершились. Наступає час, коли кожен з нас має бути готовим відповідати висоті поставлених завдань.
Янукович віддав наказ розігнати мирний Майдан. Цим самим він оголосим війну власному народу. Пролилася невинна кров - кров наших дітей. У відповідь ми маємо зробити все, щоб весь урядовий квартал став одним великим Майданом. Ми це зможемо. 
З неділі на вулицях Києва будуть стояти вже мільйони - злочинний режим впаде за кілька днів. Жоден беркут вже не допоможе. Не вистачить автозаків і тюрем, щоб всіх пересаджати. Наша сила тільки в нашій єдності та кількості людей на вулицях столиці!

Ми вже зробили просто неймовірне! Залишилось тільки довести розпочату справу до її логічного завершення - повне знищення злочинного режиму Януковича! Жодних амністій рецидивістам!
Не буду писати більше зайвих літер, бо те єднання нації, яке я бачив на Михайлівській площі неможливо передати словами. Треба просто прийти і відчути це серцем. І вже неможливо зупинити ідею, час якої настав.
Отже. Місце зустрічі: м.Київ, парк Т.Г.Шевченка, 12:00.
                                                       
                                                            РЕВОЛЮЦІЯ !!!

                           
                           
                           
                           

                            
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.