Киянам до Європи залишилось проїхати кілька зупинок у громадському транспорті

23 ноября 2013, 23:20
Владелец страницы
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
360

#ЄвроМайдан. Наступна станція - "Європейська"

Вже було досить багато сказано і зроблено за ці дні, щоб 24 листопада на Майдані відбувся не просто черговий мітинг. Але я ще скажу пару слів, з Вашого дозволу.

24 листопада на Майдані відбудеться народне волевиявлення і кожен з нас проголосує ногами.
Якщо Ти прийдеш - Твій голос зарахується за цивілізовану, демократичну, європейську Україну.
Якщо залишишся вдома - автоматично проголосуєш за Януковича і надасиш йому можливість остаточно продати Твою країну російському президенту.
Кожен з нас завтра віддасть свій голос, кожен проголосує ногами, незалежно від того, прийде чи обмежиться тільки "лайками" у соціальних мережах. "Лайками" країну не врятуєш.

Українська нація доклала надважких зусилль, щоб нарешті бути у Європі.
Залишилось зовсім небагато - просто вийти на центральний майдан свого міста і стати на захист свого європейського вибору. Ми з Вами набагато ближче до Європи, ніж думаємо. Нам залишилося тільки відкрити двері, які перед всією країною зачинив особисто Янукович. Киянам до Європи залишилось проїхати всього кілька зупинок у громадському транспорті.


Отже, зустрінемося вже сьогодні, 24 листопада, о 12:00.
Збір – біля пам'ятника Кобзареві в парку Шевченка, а вже звідти всі разом рушимо до Европейської площі, де о 13:00 розпочнеться не просто мітинг - розпочнеться звільнення України від "совка".

Україна - не "совок". Україна - це Європа!!!
До зустрічі, дорогі мої!

#ЄвроМайдан





Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.