Політична проституція чи безвихідь?

26 февраля 2011, 14:37
Політик, ВО "Свобода".
0
983

Чому люди йдуть на мітинги за Януковича?


В четвер мої друзі - студенти, які живуть в гуртожитках, побачили що в коридорах гуртожитків було повно реклами із запрошенням на мітинг за Януковича. Там була обіцяна винагорода в 100 грн., та контактний номер телефону. І так в багатьох гуртожитках по всьому Києву.

Сьогодні ж на УП побачив новину - фотофакт, підтвердження того, що за мітинг таки платили!

То цікаво ж виходить - політична проституція розпочалась за Помаранчевого майдану, підхопилась тим же біло-голубим майданом на Європейській площі, використовується практично всіма без винятку партіями. Звичайно Янукович виконав у п'ятницю своє гасло щодо покращення життя вже сьогодні, але навіщо такий фарс - сотні людей біля голої сцени з величезним екраном?

Цікаво, коли ж люди зрозуміють, що вони принижуються перед тими, хто замовляє такі "мітинги"?, адже на встановлення сцени регіонали використали значно більше грошей, як на платню учасникам мітингу, та й використали скоріш за все з держ-бюджету!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: Янукович,мітинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.