Російський олігарх Тамаз Сомхішвілі хоче обібрати київську громаду на 100млн$

21 листопада 2022, 11:34
Власник сторінки
Волонтер, громадський діяч
0
127
Російський олігарх Тамаз Сомхішвілі хоче обібрати київську громаду на 100млн$

Російський олігарх Тамаз Сомхішвілі хоче обібрати київську громаду на 100млн$

Друзі! Завтра, 22 листопада український суд може відсудити у київської громади на користь громадянина росії, олігарха пов'язаного з російським "Лукойлом" Тамаза Сомхішвілі близько 100 млн$!!! Прочитайте до кінця і поширте, потрібен розголос, щоб зупинити цей абсурд!

Коротко про суть. Ще за часів Льоні Черновецького, київська влада уклала інвестиційний договір з компанією Сомхішвілі на реконструкцію Харківської площі у Києві. Але інвестиційний договір було скасовано через низку порушень законодавства. А саму площу ніхто не реконструював, тобто компанія російського олігарха не витратила на це ні копійки! Проте вони подали до суду, де виграли суд першої інстанції. КМДА виграла апеляцію, однак Верховний суд повернув справу в апеляційну інстанцію. Цікаво, що одним із суддів, хто ухвалив це ганебне рішення на користь російського олігарха був суддя Мачульский, відомий по справі Микитася купівлею квартир у його ЖК. До слова, днями президент заявив, що корупціонери втекли з України. А хто ж тоді ухвалив рішення під чаас війни на користь росії? Це чесний і справедливий суддя?

Словом, звертаюсь до суддів, які будуть знову в апеляції розглядати цю справу. Якщо ви ухвалите рішення на користь російського олігарха, це не просто зрада, адже ви ще й в прямому сенсі заженете кожного киянина в борги, адже саме нам потрібно буде ці кошти віддавати. Я гадаю, що буде дуже багато охочих киян, воїнів, які запитають в кожного судді, якою юридичною аргементацією вони керувались при ухваленні такого зрадницького рішення. А ще, хотілося би, щоб СБУ детальніше придивилось до колегії суддів Верховного суду, які ухвалили рішення на користь росіянина.

І наостанок. Сомхішвілі був гендиректором та є акціонером російського "Лукойла". Ця компанія заправляє російські танки та іншу техніку, яка вбиває українців. Агов РНБО! чому Сомхішвілі досі не під санкціями?
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Киев,Росія,Київ,Київрада,Война в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.