Вивів на сцену коней і склав іспит

9 декабря 2011, 09:52
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
687

Я не стримував себе у Бухаресті на IV- ому Міжнародному фестивалі музичних виконавчих мистецтв «Viata e frumoasa!» («Життя прекрасне!»).

Я не стримував себе у Бухаресті на IV- ому Міжнародному фестивалі музичних виконавчих мистецтв «Viata e frumoasa!» («Життя прекрасне!»). Як співрежисер головного дійства фестивалю - Гала-концерту – я  втілив на сцені Національного театру оперети ім. І. Дачіа найсміливіші ідеї, які поки не можливо втілити в Україні.

Цей концерт був для мене величезним іспитом, як для режисера. Концерт довів те, що за кордоном ти можеш себе не стримувати, бо маєш більше технічних можливостей для самореалізації. У мене на сцені, наприклад, були справжні живі коні для номеру з гусарами, а в інших номерах - акробати у повітряних кулях, жонглери з полум`ям та циркова трапеція для солістки, яку піднімали на місяці на 8 метрів над сценою.

Спеціальна конструкція  на 26-метровій сцені дозволила розмістити величезний оркестр, хор на двох ярусах: на сцені і на другому поверсі ніби у вікнах, що розкривались, балет і солістів.

Мені, як со-режисерові концерту було доручено всі номери за участю іноземних театральних колективів. До участі у фестивалі були запрошені театральні трупи восьми країн: Угорщина, Україна, Росія, Італія, Франція, Словаччина, Великобританія, США.

Нагадаємо, Київський національний академічний театр оперети представляв Україну на IV- ому Міжнародному фестивалі музичних виконавчих мистецтв «Viata e frumoasa!» («Життя прекрасне!»).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.