"Пейзажна Алея" в небезпеці !!!

15 марта 2012, 12:46
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
1246

Або чергова театралізована постановка київської влади заради підняття власного рейтингу.

Міністерство закордонних справ відмовилося від десяти земельних ділянок, які київська мерія запропонувала відомству під забудову в якості альтернативи Пейзажній алеї.

Про це заступник Київського міського голови - секретар Київради Галина Герега повідомила сьогодні на брифінгу перед початком засідання сесії Київради.

"Ми вже підібрали навіть десять таких пропозицій, але поки МЗС від всіх пропозицій відмовилося. Там спірне питання, але ви вже чули коментарі Олександра Попова, що разом з громадськістю це будівництво буде припинено, і ми не дамо можливості знищити Пейзажну алею. Вона залишиться з тими насадженнями, які там є ", - зазначила пані Галина Герега.

Вона повідомила, що столична влада шукає інші варіанти земельних ділянок і пропонує їх МЗС замість Пейзажної алеї.

Як повідомлялося, Вищий адміністративний суд 13 березня скасував рішення судів нижчих інстанцій про заборону будівництва на Пейзажній алеї в Києві. Пізніше глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов пообіцяв, що будівництва на Пейзажній алеї не буде!!!!!!

Так у м.Києві все ж таки є ВІЛЬНІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ!!!!
А от коли пересічні кияни звертаються за своїми ЗАКОННИМИ 10ма сотками землі,
їм відмовляють, кажуть, що НЕМАЄ вільних земельних ділянок. При цьому, натякаючи, що такі ділянки можуть з"явитися тільки за умовні американські одиниці...

На мою особисту думку, по великому рахунку вся ця історія з "Пейзажкою" виглядає як чергова театралізована постановка, в якій головним позитивним героєм є сам Олександр Павлович Попов.

Згадайте історію з будівництвом висотки біля НСК «Олімпійський», втручанням у справу новопризначеного голови КМДА та її  помпезним демонтажем за бюдженті кошти. Згадайте історію  з будівництвом на Троєщині, як героїчно туди приїхав Попов, як в нього летіло каміння з боку бритоголових охоронців забудовника, і як він ГЕРОЇЧНО припинив будівництво,пообіцявши ,чи не власноруч, висадити там дерева та обладнати паркову зону. 
Після цього випадку, треба думати, рейтинг Попова у Деснянському районі виріс на заплановані відсотки.

Чого не зробиш заради накручування свого рейтингу, особливо напередодні виборів.

Це моя особиста думка, яка має право на існування.

В даній ситуації КМДА та Попов виступають "нібито" на стороні киян, а злі дядьки з МЗС хочуть відібрати у киян їх улюблене місце відпочинку.

Ідеальна постановка влади, розіграна у кращих традиціях українського політичного театру...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.