Київська оперета планує запровадити Theatrical fashion week

16 марта 2012, 09:48
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
513

Ми хочемо запровадити новий напрямок фешн-культури.

Не таємниця, що між одягом Haute couture (високої моди) представленим на подіумі і театральними костюмами багато спільного – вони не призначені для повсякденного вжитку, але здатні вразити глядача. Тому, ми вважаємо, що театрам потрібно об’єднатись і провести Театральний тиждень моди і таким чином запровадити новий напрямок фешн-культури.

 

Київський театр оперети вже має певний досвід у створенні креативних костюмів для вистав – художник по костюмах Київської оперети Ірина Давиденко створила унікальну колекцію костюмів «Знаки Зодіаку» для вистави «Бал у Савойї». Нині театр працює над втіленням ідеї фешн-видовища «Історія одного кутюр’є, або Театр моди».

 

Театральні костюмери повинні зробити такий костюм, який би поєднував актора і роль в одне ціле. Цю тактику обирають і кутюр’є: поєднують модель, образ та вбрання.  Мені здається, кутюр’є та театральні костюмери мають багато спільного – вони намагаються вийти за кордони банального сприйняття моди, створюючи її власноруч, і у контексті Theatrical fashion week зможуть поділитися досвідом та ідеями.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.