Опозиція "здає" Київ ???

23 июля 2012, 09:13
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
693

Останнє звернення до опозиційного табору.

Політика - це велика праця, якою повинні займатися тільки кристально чесні люди, оскільки тут особливо легко морально забруднитись"
                                                                                         Вацлав Гавел

А ще, політика - це мистецтво домовлятись. 
Не з ворогами, але із друз"ями та соратниками по боротьбі.

Нажаль, об"єднана опозиція так і не змогла домовитися із "Ударом" Віталія Кличка по київських мажоритарних округах. А така можливість була...
Одна із основних причин - округ №212 (Дарницький район) та власні непомірні амбіції кандидатів по цьому округу Віталія Сташука (об"єднана опозиція) та Кирила Кулікова ("Удар"). 
Ми не будемо уточнювати, хто з них більше винен у зриві переговорів. 
Нехай це залишиться на їх совісті. Але факт залишається фактом - тепер по кожному округу міста Києва буде йти кілька представників опозиційного табору. І боротися вони будуть не зі злочинною  владою, а переважно між собою. 

Матимемо повноцінний "Обухів-2" , але вже у маштабах багатомільйонної столиці, а може навіть і цілої країни...
Додаємо до того всього псевдоопозиційних кандидатів від "Впереду" та "незалежних" кандидатів від громадськості - на виході маємо 70-80% проходження до парламенту провладних кандидатів, які, до речі, теж ідуть до парламенту, як "незалежні" та позапартійні. 

Досвід, нажаль, нічому не вчить українських демократів.
Та і не може він навчити людей, для яких, політика стала лише частиною їх власного бізнесу, способом заробітку грошей, великих грошей...

На останок, хочу ще раз звернутися до представників ОО "За Батьківщину" та "Удару":
 - Друз"ї, соратники, однодумці, у вас ще є час для примирення та порозуміння. 
Невже ви не усвідомлюєте, що своїми діями ви віддаєте перемогу правлячій партії у завжди опозиційному Києві ???
Роззуйте свої очі, відкрийте свої вуха, відкиньте свої амбіції, а якщо треба - то і кандидатів, у яких вони, амбіції, зашкалюють. 
Тільки об"єднавши зусилля ви маєте шанс і на київську і на загальноукраїнську перемогу над режимом. По одинці ви просто програєте ці вибори. А ще, ви програєте покидькам та злочинцям мою Україну.  
Сили занадто не рівні. Проти вас, шановні опозиціонери,  будуть кинуті шалені ресурси. Вся "система" буде працювати на перемогу представників партії регіонів, а ви своїми діями спрощуєте їм роботу....
Нагадаю, що за столом, навпроти вас силить шулер, який не вміє, не хоче і не буде грати з вами чесно. 
Не здавайте країну без бою, не здавайте їм мій рідний Київ. Я вам потім цього не пробачу.

Переконаний, що ви все ж почуєте свого виборця, пересічного українця, що всім серцем вболіває за свою країну і хоче жити в демократичній, правовій Державі. 

Щиро ваш, Юрій Андреєв.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.