Руїну подолано. Стабільність досягнуто.

11 сентября 2012, 21:22
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
693
Руїну подолано. Стабільність досягнуто.

Україна для горобців.


Це моя Україна...
Країна, що має найродючіші чорноземи у світі. 
Під  час Другої світової війни, гітлерівці ешелонами відправляли до Німеччини дорогоцінний український чорнозем.
Країна, жителі якої є великим трудолюбивим народом. Але сьогодні ця країна - банкрут!


"Так виглядають десятки гектарів соняшника під Решетилівкою. Зерно висипалось і пропало, горобці від жиру ледве можуть літати. Це ілюстрація збитків, які терпить с/г. Така ж картина і біля Чутово і на Харківщині. Сонях просто не встигли, чи не змогли прибрати. Урожай пропав в полі. Може його невигідно було прибирати через посуху? Але прибрати ж все-одно доведеться, а так було би зерно. Чогось я не розумію." - Віктор Уколов, народний депутат України.

Та сама картина і в інших областях України. Сотні тисяч гектарів української землі залишаються неприбраними і по сьогоднішній день. 


А це - передвиборчий ролик партії регіонів....

"Українське село - є серцем і душею України. Партія регіонів дбає про його відродження та підтримку. Ми забезпечили збільшення вартості оренди земельних паїв до 400 гр. за гектар. А вже в найближчий час підвищимо її до 1000гр/га. Українське село знову стане заможним..." - звучить з телеекранів країни. І сотні тисяч нагодованих горобців знову і знову дякують партії регіонів за покращення свого пташиного життя.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.