Регіонали злякались "Свободи"!

22 февраля 2013, 10:23
Владелец страницы
Політик, ВО "Свобода".
0
2011

Єфремов блефував про перевибори, тепер це стало доконаним фактом!

Регіонали добряче перелякались за свої шкури, адже перевибори їм точно не вигідні. Єфремов блефував, і тепер це вже доведено.
 Варто було "Свободі" заявити про розгортання штабів, регіонали пішли на будь-які умови. Погодилися на зміни до регламенту, які забезпечать особисте голосування.
Ось таблиця зміни до ст. 47 регламенту ВР, де статтю пропонується доповнити таким змістом:
 "У разі виявлення на пленарному засіданні народним депутатом факту порушення вимог щодо особистого голосування шляхом голосування за іншого народного депутата, розгляд питання порядку денного на його вимогу зупиняється. Головуючий на пленарному засіданні встановлює присутність відповідного народного депутата у залі засідань Верховної Ради, а у разі відсутності доручає Лічильній комісії вилучити картку такого народного депутата та передати її головуючому на пленарному засіданні і проводить повторне голосування щодо пропозиції, яка ставилась на голосування останньою".
 Також буде проголосована заява про євроінтеграцію.
Це маленька перемога!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: парламент,ВО "Свобода",Партія регіонів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.