Відвоювати своє майбутнє!

10 марта 2013, 14:29
Політик, ВО "Свобода".
0
1826
Відвоювати своє майбутнє!

Для цього потрібно проявляти солідарність.

 


Солідарність друзів, знайомих Павліченка вражає. Саме так зароджується громадянське суспільство, адже в країні, яку нещадно
ґвалтує сім'я Януковича, в країні де суди, правоохоронні органи де факто не існують, натомість існують антисуди та бандоохоронні органи, в цій країні є надія на світле майбутнє. Важливо, щоб кожен з нас пам'ятав - один у полі не воїн, наодинці ти програєш! Тому слід об'єднуватись у реальні громадські, політичні рухи, реальні дієві спільноти!

Як приклад дієвого руху, в який об'єдналися просто небайдужі кияни, політики, громадські активісти, відомі люди - кампанія на захист родини Павліченків, проти яких брутально сфальшовано справу про вбивство судді! Пропоную анонс акції на захист нашого майбутнього! На захист Павліченків!12.03 о 10.00 на Солом'янській площі! Приходьте, інакше можете стати наступними!

 

http://youtu.be/x55mYTXfeZ0
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: Павличенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.