Азаров боягуз та правопорушник!

13 марта 2013, 17:26
Владелец страницы
Політик, ВО "Свобода".
0
1812
Азаров боягуз та правопорушник!

Депутати-свободівці взяли собі за практику відвідувати засідання кабміну, це налякало Азарова, а також його шефа Януковича, який потрапив на одне з таких засідань. Тому прийняли зміни до регламенту.

Сьогодні Кабінет Міністрів України вніс зміни до свого регламенту. Відповідно до цих змін народним депутатам України відтепер потрібно погоджувати свою участь в засіданнях кабміну, а також депутатам забороняється "переривати доповідачів та інших виступаючих, коментувати доповіді та виступи, робити репліки та в інший спосіб перешкоджати проведенню засідання Кабінету Міністрів".
Таким чином, депутати-свободівці, які взяли за правило ходити на засідання кабміну і задавати незручні запитання, інші депутати опозиціонери, які приєдналися до колег,  фактично не зможуть брати участь в засіданнях.
Складається враження, що Україна зробила стрибок в часі на років 50 назад, коли секретність засідань вищих керівних органів СССР була такою ж.

Однак, постанова про зміни до регламенту Кабінету Міністрів є протизаконною та нікчемною, оскільки порушує Закон України "Про статус народного депутата України", а саме частину 3 статті 17, де вказано, що "Народний  депутат  діючого  скликання   при   пред'явленні посвідчення   народного   депутата   України  користується  правом безперешкодно  відвідувати  органи  державної  влади   та   органи місцевого  самоврядування,  а також правом безперешкодного доступу на всі підприємства,  в установи та  організації,  розташовані  на території   України,   незалежно   від  їх  підпорядкування,  форм власності,  режиму  секретності.  Вимоги   про   пред'явлення   чи оформлення  інших  документів,  а  також особистий огляд народного депутата,  огляд та перевірка його речей забороняються,  якщо інше не встановлено законом. "

Оскільки регламент Кабінету Міністрів України не є законом, а лише постановою, то всі положення, які суперечать законам України є нікчемними і підлягають скасуванню. А народні депутати України можуть не зважати на такі нікчемні положення, та керуючись законом вільно відвідувати засідання кабміну.

P.S. Гадаю, що на наступному засіданні Азарову буде "весело"))
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: Азаров,ВО "Свобода",народний депутат
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.