Вперше в Україні бродвейський мюзикл К. Портера «Kiss Me, Kate»

9 апреля 2013, 14:51
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
209

Вперше в Україні оригінальна версія бродвейськго мюзиклу К. Портера «Kiss Me, Kate» готується до прем’єри у Київському національному академічному театрі оперети

       Режисер-постановник, балетмейстер, хормейстер, дійові особи та виконавці ролей сьогодні із завзятим азартом та потужним натхненням готуються до кожної робочої репетиції. І якщо скориставшись унікальним шансом зазирнути в шпаринку і підгледіти за процесом роботи, то виявиться, що кожен з них не просто сумлінно готується до прем’єри, а на повну силу, душею та тілом проживає той чи інший епізод вистави, докладає максимум професійного досвіду та майстерності, аби вже на підготовчому етапі чуттєво та тонко відтворювати задум музичного твору.  Надалі репетиції будуть проходити ще цікавіше та динамічніше.

       Прем’єра романтичного, експресивного та, водночас, складного мюзиклу «Kiss Me, Kate» відбудеться  13,14,15 червня 2013 року. Не пропустіть, будьте першими, хто побачить та почує це!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.