Святкуючи "День Победи" виступаємо проти Дня Незалежності України!

9 мая 2013, 09:31
Владелец страницы
Політик, ВО "Свобода".
0
2961
Святкуючи  День Победи  виступаємо проти Дня Незалежності України!

Назва блогу гучна, але від того не менш правдива.

Святкувати, наголошую, саме "святкувати" так званий "День Победи" - означає виступати проти Незалежності України! Адже якщо ми святкуємо перемогу СССР над гітлерівською Німеччиною, то ми не можемо святкувати 24 серпня - незалежність України від тієї людоненависницької СССР. Це прості речі, які пояснюються простою логікою. 

Звичайно, зараз більшість українців банально не задумуються над цим. Люди продовжують жити в полоні совкових міфів та ідеологем. Більше того, ці міфи культивуються теперішньою та минулими владами. В той час, коли більшість країн Східної Європи вже зрозуміли для себе, що ніякого "свята" бути не може, адже це трагедія, українці не можуть в силу об'єктивних обставин відкрити для себе цю просту істину. Всі центральні телеканали 9 травня перетворюють в культ совєцького свята, друковані ЗМІ від них не відстають. Ба навіть деякі опозиціонери, гадаю виключно через те, що не хочуть втрачати "рейтинг", показово "святкують". І лише нечисленні діячі та організації розповідають правду. Так, зараз це не вигідно, цим людина знижує собі репутацію, а партія - підтримку людей. Але щоб визволитись від духовної окупації слід піти на неминучі втрати.
  Вчора, та й навіть сьогодні, українці повинні вшановувати пам'ять наших дідів та прадідів, які воювали як в Червоній Армії, так і в УПА. В багатьох сім'ях родичі воювали по різні сторони барикад. Це наша спільна трагедія і саме ця трагедія нас повинна об'єднувати. Але зовсім не так звана "побєда", яка ніколи не стане українською перемогою, як пише геніальна Ірина Фаріон.

Помолимося за наших родичів, які загинули за свою землю. Нехай земля буде їм пухом.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: День Независимости,День Победы,день незалежності,День Перемоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.