Національну оперету України знають і люблять у світі

11 июля 2013, 13:47
Владелец страницы
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
280
Національну оперету України знають і люблять у світі

На міжнародному фестивалі оперети "Zilele Monteorului" в Румунії

Днями творча група театру повернулася з Румунії. Саме там, у місті Сарата Монтеору проходив міжнародний фестиваль оперети «Zilele Monteorului», у рамках якого відбувся «Традиційний український вечір», що викликав значне захоплення у публіки. І це тішить. Адже демонструє, що світова спільнота, у тому числі і румуни, поважає і любить українську культуру. Так, особливу увагу глядачів привернули  українські народні пісні, звучання яких гідно демонстрували артисти Національної оперети.

Цього року на фестивалі оперети ми були єдиною закордонною делегацією, яку особисто запросив один із співорганізаторів музичної події, наш давній друг і партнер – Національний театр оперети «Іон Дачіан» (Бухарест, Румунія).

Переконаний – партнерські зв’язки мають міцніти завдяки міжнародним культурно-мистецьким проектам. Обмін досвідом, залучення до участі у концертах і фестивалях іноземних гостей – це шлях до взаєморозуміння та підтримки. Саме такі заходи, як музичні фестивалі «Zilele Monteorului» в Румунії та «О-ФЕСТ» в Україні сприяють налагодженню дружніх відносин у рамках міжнародної співпраці, надихають на нові творчі пошуки, роблять неоціненний внесок у розвиток інтернаціонального культурного співробітництва.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.