Інвестиції варто вкладати у талановите молоде покоління!

12 июля 2013, 08:48
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети
0
266

Мистецько-культурна сфера потребує фінансування

З’явилася інформація, що "Міністерство культури України найближчим часом не передбачає підвищення плати за навчання у мистецьких закладах освіти". І це значний плюс. Адже освіта і культура – не ті джерела, звідки можна брати кошти.

Навчальні заклади естетичного виховання не є самоокупними бізнес-структурами, тому їх не має бути обмежено в бюджетних коштах. Сьогодні мистецько-культурна галузь навпаки вимагає збільшення фінансування. Україні варто брати приклад з європейських країн, де інвестиції вкладаються у талановите, творчообдароване молоде покоління.

Підвищити престиж закладів культури і, відповідно, покращити духовне і моральне середовище в нашому суспільстві, можна завдяки вільному доступу дітей та молоді до навчання у спеціалізованих мистецьких закладах, допомога з боку держави у процесах їх навчання та подальшого працевлаштування, а також соціальна захищеність працівників галузі культури.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.