Побоїще на Троєщині (продовження) +УНІКАЛЬНЕ ВІДЕО

8 августа 2013, 16:48
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
1741

Це відео можна переглядати кілька разів підряд і кожного разу отримувати від того неймовірне задоволення)))

Публікую тут унікальне відео, де чітко видно, як рейдери-тітушки тікають від розлючених Киян.

Кульмінація протиcтояння з восьмої хвилини відео)

Справжні Кияни! Я люблю тебе, Троєщина!


Публікую тут також допис з Фейсбуку справжнього НАРОДНОГО депутата Андрія Іллєнка, який весь цей час був поруч з громадою і на ділі довів, що він дійсно ВІПОВІДАЄ ВИСОТІ ПОСТАВЛЕНИХ ЗАВДАНЬ. 

"Отже, короткий опис вчорашньої перемоги над бандитами на Троєщині.

Історія із забудовою по Маяковського, 4 тягнеться із 2008 року. Саме тоді мародерська Київрада на чолі з Черновецьким з численними порушеннями віддала цю ділянку землі забудовнику. Сам забудовник на місці з`явився лише півроку назад, але відчувши протидію мешканців навколишніх будинків - тимчасово відмовився від активних дій. Але затишшя тривало до 6 серпня 2013 року, коли зненацька зелену зону захопили дві сотні найманців-тітушок, була завезена будівельна техніка і почали рубатися дерева. Тоді місцеві мешканці і запропонували зібратися 7 серпня о 19-00, щоб провести громадські збори і визначити план дій. Нагадаю також, що події відбувалися на території 215 виборчого округу, де мене було обрано народним депутатом.

Я прибув на місце подій якраз о 19-00. Ситуація наступна: все обгороджено парканом, периметр якого захищає не менше сотні професійних бандитів-найманців, яких ми регулярно бачимо на усіх конфліктних забудовах та рейдерських захопленнях. Навколо - кілька сотень місцевих мешканців і група свободівців. Коли люди (серед них дідусі і бабусі, жінки) підходять до паркану і питають найманців, хто вони такі і чому захопили їх сквер, у відповідь лунає мат-перемат, летять каміння, груди землі, розпилюється сльозогінний газ та речовина з вогнегасників. Далі -більше. Я бачив багато подібних протистоянь, але такого не було ніколи. Бандити почали поливати людей гарячою смолою і рідиною, за запахом схожою на бензин. Тут терпець мешканців і урвався.

Це треба було бачити! Проти бандитів реально почав підійматися весь масив! Людей на піку було під тисячу - такої активності мешканців я ніколи не бачив раніше. Молоді і старі, чоловіки і жінки, офісні працівники і робітники - усі стали на захист своєї гідності та свого життєвого простору. Попри шалений спротив бандитів, паркан було прорвано, і в середину увійшли мешканці. Тітушки тікали в абсолютній паніці, кидали на речі на ходу. Ще кілька хвилин тому вони крили пенсіонерів матом і поливали людей смолою, а зараз ці найманці просто рятувалися втечею. Земля знову належить киянам, а бандитів покарано і викинуто геть. Тотальна перемога!

Тепер на місці подій влаштоване цілодобове чергування місцевих жителів і свободівців, є хороші новини і з юридичного напрямку - прокуратура вже оскаржує виділення землі під забудову. Плюс - будемо добиватися кримінального покарання бандитів, які чинили проти людей насилля.

 І наостанок - такої свідомості та активності місцевих мешканців у захисті своїх прав, як на Троєщині - я не бачив ніде і ніколи! Це реально треба було бачити - як піднімався весь район! Бабусі, дідусі з паличками, мужики з роботи прямо з маршруток, підлітки, жінки, студенти - за свою землю стали всі. Людей не злякала ні смола, ні газ, ні бики-найманці. От де козацький дух живе в людях! Сьогодні Троєщина - приклад всьому Києву!"

Андрій Іллєнко


 

 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.