Богословській не вистачає грошей на...?

28 августа 2013, 13:02
Політик, ВО "Свобода".
0
1865

...кастрюлі?

Завтра о 10:30 у Печерському районному суді Києва (вул. Гайцана, 4, суддя Вовк С.В.) відбудеться розгляд позову "регіоналки" Інни Богословської до моєї скромної персони з вимогою відшкодування 250 тисяч гривень за начебто наклепницький допис у соцмережах "Фейсбук" і "Твіттер".

Богословській не сподобався допис у соціяльних мережах "Фейсбук" та "Твіттер" про те, що під час однієї із сутичок у Верховній Раді вона вкрала натільний хрестик у народного депутата України Олега Гелевея. Відтак вона вимагає стягнення з мене 250 тисяч гривень, а також спростування начебто недостовірної інформації, що, на її думку, міститься в дописі.

Єдине, що влада зараз не контролює, – це соціяльні мережі, де формується опозиційна громадська думка. Саме тому спершу одному "регіоналові" не сподобалося, що я його фотографую, після чого він піднімався до мене на балкон ВРУ і погрожував, а зараз уже иншій "біло-блакитній" не сподобався мій допис у "Фейсбуці" та "Твіттері". Богословська заявляє, що вона не крала хрестика, хоча і постраждалий Олег Гелевей, і инші свідки бачили це. Цей позов свідчить про те, що одіозна "регіоналка" впізнала себе у словах "відьма" і "мадам кастрюлькіна" і тепер вимагає через суд гроші та спростувань.

Ми повинні розуміти, що якщо "регіонали" закриють рота мені, присудивши неймовірні 250 тисяч гривень штрафу, вони зможуть закрити рота кожному, хто критично висловлюється про владу в Інтернеті, таким чином остаточно захопивши інформаційний простір в Україні. Що ж до самої ситуації з натільним хрестиком, то інформацію я взяв зі слів постраждалого Олега Гелевея, який разом з охороною тричі обшукав сесійну залу, після чого заявив у міліцію про крадіжку. Як відомо, наступного дня якимось дивом хрестик опинився у комуніста Зубчевського. Проте це лише опосередковано стосується мого допису, адже після тієї бурі повідомлень в Інтернеті Богословська була змушена повернути хрестик, і, ймовірно, зробила це у такий своєрідний спосіб, аби вберегти свою і так кволу репутацію. Тому я впевнений, що ми переможемо в цьому сумнівному судовому процесі".


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: Facebook,twitter,Богословская,Аронец
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.