Мешканців Лісового масиву м.Києва залишили без свіжого хліба.

10 сентября 2013, 18:00
Владелец страницы
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
620

Зате з пивом, горілкою, цигарками, наливайками та залами ігрових автоматів...

Сьогодні на Лісовому масиві демонтували хлібний кіоск, дозвільні документи на який втратили чинність. Нових документів влада не видає.
Місцеві мешканці намагалися чинити опір, адже поруч просто більше немає де купити свіжого хліба. До найближчого супермаркету пів кварталу ходу. Тому магазинчик був доволі зручним для осіб похилого віку і саме бабусі вступили в суперечку з працівниками благоустрою, намагаючись перешкодити знесенню. Але ж - не відвоювали...

 Представники влади діяли зухвало. Знесли МАФ, навіть не попередивши власника, залишаючи при цьому поруч кіоски з пивом та горілкою, генделики та наливайки, зали ігрових автоматів, в яких так само немає жодних чинних дозвільних документів. Але там є інше - домовленості, хабарі, та надійних "дах" тих же чиновників.
 Представники влади просто закривають очі на споювання наших дітей, знімаючи лише ті кіоски, власники яких відмовляються платити їм данину. Цікаво, що окрім хлібного кіоску не було демонтовано жодного іншого, хоча, ще раз підкреслюю, документів немає абсолютно ніде.

Нажаль, представникам влади абсолютно начхати на думку місцевих мешканців. Єдине, на що вони зважають - гроші, великі гроші, яких досить багато у власників залів ігрових автоматів, наливайок та кіосків з пивом, горілкою, цигарками. На хлібові таких грошей ніколи не заробиш...

До-речі, середній вік дитини-алкоголіка в Україні - 12 років!!!

 Отак і живемо - в повному лайні, бухаючи самі та дозволяючи споювати наших дітей. Намагаємося вирішити давнє, загальновідоме, і практично нерозв'язне завдання - як з кубиків «Ж», «О», «П» і «А» скласти слово «щастя».


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.