Україна чи "Абсурдистан Януковича"?

6 ноября 2013, 22:52
Владелец страницы
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
893
Україна чи  Абсурдистан Януковича ?

Час зробити свій вибір

Маю одну цікаву звичку - не можу заснути напередодні визначального дня. Такі безсонні ночі надзвичайно корисні - можна побути наодинці з собою, проаналізувати ситуацію і зробити певні висновки. При цьому, кілька філіжанок вранішньої запашної кави надають сил та бадьорості на цілий день.

7-8 листопада дійсно мають вирішити подальший хід історії України. І це не просто красиві гучні слова. В ці дні вирішується не тільки питання звільнення з-за грат лідера української опозиції Юлії Тимошенко, -вирішується майбутнє цілої багатомільйонної країни. І так вже склалося, що доля цієї тендітної, але сильної жінки тісно переплелася з долею України. Обидві зараз знаходяться в неволі і потребують звільнення...
Саме звільнення Тимошенко є ключовою вимогою всієї європейської спільноти і без виконання цього пункту не буде ніякого підписання угоди про асоціацію.
Якщо Тимошенко залишиться у в'язниці - Україна залишиться ізольованою від всього цивілізованого світу на довгі роки.
Цього ніяк не можна допустити.
Треба все ж дотиснути Януковича. Тільки тисячі людей на вулиці та продумані консолідовані дії опозиції всередині парламенту змусять регіоналів проголосувати за закон, який надасть можливість звільнити Тимошенко і відправити на лікування за кордон. Це остання перешкода на шляху до підписання доленосної угоди.

Чекаю всіх друзї'в та однодумців під будівлею парламенту.
Ми просто не маємо права дозволити остаточно перетворити нашу рідну Україну на "Абсурдистан Януковича".
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.