13 листопада - точка неповернення.

12 ноября 2013, 16:54
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
684

Звільнення Тимошенко і підписання угоди про асоціацію з ЄС - НЕ БУДЕ!

Вже зараз очевидно, що Янукович дав відмашку своїй синьожопій банді в жодному разі не голосувати за будь-який компромісний закон щодо звільнення та лікування Юлії Тимошенко. Навіть незважаючи на те, що в проекті закону, який завтра буде виноситись на голосування, були враховані абсолютно всі зауваження з боку експертів, професійних юристів та й власне самих регіоналів до попередніх законопроектів. Законопроет був напрацьований представниками трьох опозиційних фракцій та позафракційних. Партія влади не запропонувала нічого, окрім пустих рецензій і заяв про непрофесійність опозиціі. 
Та й по-іншому вони не могли - їм дана чітка вказівка провалити голосування і тим самим зачинити перед Україною двері до ЄС.
Янукович вже продав країну сусідньому президенту і лише питанням часу залишаеться той момент, коли над адміністративними будівлями у Києві замайорять російські триколори.
Боротьба триває. 
Чи дасть громадянське суспільство єнакієвському гопнику можливість остаточно перетворити Україну на "Абсурдистан Януковича" дізнаємося дуже скоро.

Завтра під стіни Верховної Ради опозиція збирає людей. 
Колона рушить від КМДА до ВР приблизно о 9.15
Чи варто завтра йти - кожен нехай для себе вирішить сам. 
Скажу одне: - сьогодні ми просто не маємо права подарувати Януковичу та Путіну наше майбутнє та наших нащадків. 

Переконаний, що для опозиції настав час звернутися до суспільства. Без заїжджених гасел, підкилимних інтриг та проплачених прапороносців, але з чітким розумінням справи та усвідомленням доленосності кожного слова, сказаного з трибуни. Тільки єдність і впевненість у своєму виборі.

Нехай же суспільство об'єднається в боротьбі за своє європейське майбутнє, нехай громадяни стануть під прапорами України та Європейського Союзу.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.