Контактер з пропагандонами РФ контролюватиме прозорість закупівель Міноборони?

20 березня 2023, 15:12
Власник сторінки
Військовослужбовець, спікер міжнародної розвідувальної спільноту Informnapalm
0
1671
Військовослужбовець, спікер міжнародної розвідувальної спільноту Informnapalm

Друзі! Настав час офігітельних історій!

Вчора Міністерство оборони України опублікувало перелік кандидатів, які подалися до антикорупційної ради при міністерстві.

Серед інших кандидатів є такий собі екс-нардеп Дмитро Добродомов. Який заявився від організації Народний контроль!

Цей “товариш” має дуже плідний досвід співпраці з російськими пропагандистами та спецслужбами!

Нагадаю, що в 2015-2016 роках патріотичні хакери зламали переписку низки російських пропагнандонів, які координували свою роботу з спецслужбами немитої. Серед цих пропагандонів окремо вирізнялася російська продюсерка та журналістка Марія Столярова. Яка в той час курувала роботу новин колабораційного телеканалу Інтер.

В 2014 році Столярова публічно підтримувала анексію Криму, закликала до сепаратизму, відвідувала незаконно окуповані території з російського боку та виготовляла сюжети на захист проросійських ватажків

Також виявилось, що ця Столярова, яку СБУ депортувало з України після скандалу, співпрацювала та навіть погоджувала сюжети нібито українського телеканалу з органами безпеки так званої ДНР через ще одного російського журналістка - Леоніда Муравйова. В листуванні якого можна виявити неодноразові посилання на “Машу”. Зокрема, виконуючи завдання російських спецслужб, Столярова ввела заборону на найменування в ефірах Інтеру так званих ЛДНР терористами.

Серед політиків, яких інформаційно курувала Столярова був і Дмитро Добродомов! В зламі листування є неодноразові згадки того, що саме Столярова забезпечує його піар, так само як і піар Оппоблоку. Вочевидь, саме таке завдання перед нею ставили російські спецслужби.

Дмитро Добродомов за зв’язки з фсбешними журналістами був доданий до бази Миротворця.

Тепер цей контактер з російськими пропагандонами в погонах рветься до антикорупційної ради при Міністерстві Оборони. В орган, який буде контролювати прозорість закупівель. Як Добродомов буде розпоряджатися інформацією, отриманою в МО? Чи не буде зливати її своїм російським друзям та подругам?

Закликаю МО та контррозвідку СБУ не допустити інфільтрації подібної людини в апарат міністерства!

Потрібен розголос!

UPD

“Народний контроль це той самий де був Максимка Нєвєнчаний, депутат Миколаївської ради.

Зливав інфу рсн.

Встиг втікти.

А може хтось з СБУ злив що за ним скоро прийдуть”

Це коммент варто винести окремо

PS. Також цікаво, що саме Добродомов передав 4-й канал ліквідованому нардепу-колаборанту, працюючому на ФСБ - Олексію Ковальову. Цікава історія вимальовується.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
СПЕЦТЕМА: Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.