Путін отривав поганий дзвіночок з Пекіну

20 червня 2022, 09:11
Власник сторінки
0
117
Путін отривав поганий дзвіночок з Пекіну

Схід – справа дуже тонка. Керівництво Китаю вважає, що Пітун вкрай загрався, робить зовсім не те, що треба

Насправді дуже цікава вийшла історія з заявами президента Казахстану Токаєва на економічному форумі у тимчасово окупованому Росією Санкт-Петербурзі. Він фактично принижував Путіна. Публічно. Під камери телебачення. По-перше, заявив, що про визнання так званих ЛНР та ДНР мова взагалі не йде. Тобто Пітун зробив помилку, а Казахстан дурниць робити не буде. По-друге, фактично підтримав саме Захід, а не Росію по питанню санкцій. Так прямо сказав – Росія залишається нашим партнером, але санкції є санкції та їх треба виконувати.

Звісно, ні про яку участь Казахстану як держави-члена ОДКБ мова не йде навіть теоретично. Ну і на останок вже в форматі тонкого азійського тролінгу нагадав, що Україна була головним експортером кваліфікованих кадрів для політичного керівництва й найвеличніші лідери СРСР були вихідцями з України. Тобто, без українських керівників сама РФ не в змозі дати собі ладу. Ключове питання – навіщо це знущання над бункерним дідусем Токаєву зараз? А йому це й не потрібно від слова зовсім. Я впевнен, що це не його ініціатива, а таке собі «вітаннячко» з Пекіну.

Схід – справа дуже тонка. Керівництво Китаю вважає, що Пітун вкрай загрався, робить зовсім не те, що треба. Але демонструє своє невдоволення не прямо, а через посередника. Водночас підкреслюючи, що Казахстан в зоні впливу Пекіна, а не Москви. До речі – дуже неприємний дзвіночок для Кремля. І на допомогу Китаю у безумній війні проти всього світу розраховувати їм не має сенсу…


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.