російська федерація це держава-терорист!

21 апреля 2022, 12:24
Владелец страницы
0
32
російська федерація це держава-терорист!

Росія – це частина світового тероризму.

Російська держава сьогодні – це держава-терорист. Тому, що вона підтримувала терористів на сході України, а зараз почала повномасштабну війну в Україні, вона використовувала хлор-газ проти мирного населення в Сирії.

Декілька років тому всі боялися назвати Росію агресором. Ми про це говорили, але в Європі якось оминали цю термінологію. Сьогодні ми відверто говоримо, що Росія – держава-терорист. До цього вже приходять європейські лідери.

Коли говоримо про Путіна, то складно якось зарікатися стовідсотково – ми вже багато разів обпікалися. Тому що, якби мені хто-небудь 10 років тому сказав, що Путін анексує Крим, я розсміявся би цій людині в обличчя. На сьогодні ситуація виглядає таким чином, що Путін ніколи не замахнеться на державу НАТО, тому що це схоже на самогубство.

Дуже важливе визначення Росії, як противника вільного світу – Заходу і Європи. І це нам політично-дипломатична допомога. Проте для нас важлива матеріально-технічна співпраця, реальне реформування ЗСУ, сектору безпеки.

Висловлюємо вдячність ЗСУ та іншим правоохоронним структурам, які бережуть мир та дають достойну відсіч російському ворогу. Слава Україні!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.