Сумний екватор преЗЕдента

30 листопада 2021, 15:44
Власник сторінки
эксперт, политолог
0
106
Сумний екватор преЗЕдента

У середину свого президентського терміну Зеленський оголосив хрестовий похід проти підступних ворогів, яких гарант призначив винними у катастрофі його грандіозного прожекту побудови нової України.

Оголошення походу проти численних ворогів, які засіли скрізь, стало особистим підведенням Зеленським підсумків першої частини свого терміну роботи на посаді президента України.

Те, про що і як говорив Зеленський минулого тижня на своєму третьому з моменту обрання президентом великому прес-марафоні, виразно контрастувало й за формою, й за змістом із пасіонарними карколомними меседжами перших двох подібних гранд-прес-заходів. Під час яких у 2019-му та у минулому році Зеленський завзято, з натхненням прямо на ходу конструював великі, захоплюючі та красиві концепти нової України. Яку він тоді бачив у своєму уявленні. Та яку, як переконував суспільство, він за допомогою повністю підконтрольної йому вертикалі влади обов’язково побудує. Швидко та під ключ.

В той час як минулого тижня президент замість чергового сеансу віртуальної побудови перед ЗМІ та суспільством дивної нової України не очікувано для багатьох відкрив великий сезон охоти на ворогів. Які – кожен на свій лад – зробили не можливим побудову цієї дивної нової України.

Насправді Зеленський просто підтвердив те, про що я написав ще місяць тому: повним ходом йде активна # ЗЕрозія - ерозія феномена «Зе». Яка набула незворотного характеру. 

Іншими словами – пасіонарна енергія перших двох років діяльності Зеленського вичерпалась. Повністю. Вщент. Її запаси не підлягають поновленню. І цю енергію не можна використати по «другому колу».

Ця пасіонарність була обумовлена не здібностями Зеленського чи людей, яких він привів у владу. А тим, що суспільство на виборах 2019-го року сформувало свій надміцний архетипичний запит на прихід у владу якісно інших людей. Так уж вийшло, що саме Зеленський «осідлав» цей запит. І два роки робив вигляд, що цим запитом керує. І своєю діяльністю відповідає цьому запиту суспільства на якісно нових керманичів.

Але за пару років суспільство чітко побачило, що у відповідь на його запит до влади прийшли зовсім не професіонали нової якості. І припинило чекати великих зрушень від різнорідної непрофесійної публіки у владі Зеленського.

Тобто, енергетична підпитка від суспільства Зе-прожектів побудови нової України припинилась. За її відсутності й президент, й влада у цілому більше не можуть надувати нових красивих зелених повітряних кульок. Й обіцяти доставити на них всіх українців у країну їхньої мрії. Все, що вони можуть зараз робити – шукати тих підступних ворогів, яки спочатку здули ці повітряні кульки, а потім зробили у них дірки – і закрили тим самим шлях наверх. Начебто, саме внаслідок діяльності цих ворогів за Зеленського Україна так і не злетіла…

Перша частина викриття діяльності  цих ворогів відбулась минулого тижня на великій прес-конференції президента. Друга частина відбудеться 1 грудня під час проголошення Зеленським щорічного звернення у Верховній Раді. Знову мова буде про зграї ворогів навколо та їхню ворожу діяльність щодо побудови нової України, на яку все так чекало суспільство.

Звикаємо до нового формату діяльності влади…. 

 #ЗЕрозія


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.