Просто велике “ні”

19 ноября 2021, 20:48
Владелец страницы
советник главы Офиса Президента
1
1892
Михаил Подоляк, советник главы Офиса Президента

Зрозуміло, що Свобода слова – це не про маніпуляції, провокації чи демонстративну ангажованість.

І це точно не про стару гру за олігархічними правилами. Коли своїм в студії – комфорт, а глядачам – відбірна фейкчатина.

Було, до речі, цікаво побачити від медійного майданчика, який взяв на себе фантастичну роль олігархичного пропагандиста, фразу “з метою об'єктивного висвітлення важливої для країни теми запрошуємо”... Точно розумієте весь сенс цих простих слів? Точно не хочете влаштувати чергове кероване судилище на своєму майданчику? Точно розумієте, що таке дискусія? Хоча все це риторичне… Олігархічне телебачення – це ж тільки про монопольне знущання над словом. Тому ще раз – просто ні.

А якщо говорити відверто, то навіть сьогоднішнє запрошення представників влади до ефіру – це фейк, хайп. Не дуже віриться, що є бажання реальної свободи слова. Бо якби було – то ефір не модерувався би під чергову емоційну драму в олігархічних інтересах.

Виклик на телевізійний килим до олігарха – це звісно дуже гучно. Але смішно. Президент, керівник Офісу Президента та будь-яка інша посадова особа за вказівкою олігарха бігати ефірами не будуть. Ці часи вже закінчилися.

Так от, реальна Свобода слова сильно відрізняється від олігархічних “побажань”. А об'єктивне висвітлення теми точно відрізняється від корпоративних пресрелізів. Хоча – чи усвідомлюють на тому майданчику, що означають такі ціннісні речі?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
СПЕЦТЕМА: Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.