Северный поток-2. Истерика с отсрочкой

19 жовтня 2021, 10:11
Власник сторінки
0
56
Северный поток-2. Истерика с отсрочкой

Почему сейчас, а не в 2015 году?

Газпром закачивает технический газ в газопровод "Северный поток-2". Сертификации пока нет, но це питання часу. І є одна річ, яку я геть не розумію. Чому влада, оппозиція (яка була владою з 2014 до 2019 року) та експертне товариство так репетують з другого "Севпотока" саме зараз у 2019 році? Коли туди вклали безліч грошей, а німецькі та австрійські олігархі вже подумки рахують прибутки зупинити все набагато важче.

Чому влада не репетувала та не зупиняла процес на старті? Нагадаю, рішення про будівництво «Північного потоку-2» було прийнято у 2015 році. Коли другий рік тривала російська агресія. Коли працював вже «Нормандський формат». Коли, як нам зараз кожного дня нагадують деякі політичні сили та їх групи підтримки, «Була створена міцна антиросійська коаліція на підтримку України самі знаєте завдяки кому». Чому ця коаліція та вся потужна українська дипломатична машина та керівництво держави тоді нічого не зробили? Чи ця коаліція існує тільки в уяві? Чи якось «партнери» переконали тоді закрити рота та не акцентувати на ганебному прикладі фінансової співпраці деяких держав ЄС з агресором?

То розповідайте зараз, чого вже ховати правду про подвійні стандарти ЄС? Чи політична логіка підказує, що краще розповідати, як Зеленський втрачає міжнародну підтримку, яку тяжкою працею здобув «папереднік»? Так що ж було не так з цією підтримкою у 2015 році і далі? Якщо Норд стрим-2 вже добудовано та незабаром воно запрацює. Я з повагою відношусь до політичної вигоди та піару. Все розумію. Їсти один одного без солі та спецій – наша політична традиція. І дякую Богу, що в нас так, а не як у сусіда – хором славити вождя. Але! Україна – понад усе. І якщо «партнери» за гроші нас зливали ще о 2015 році – про це треба казати. Наші чвари потім. Якщо їм буде хоч трохи соромно за цю правду – чом би не озвучити?
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.