Заява Арестовича щодо "розвороту на Схід" нагадує елемент дешевого шантажу.

27 липня 2021, 09:06
Власник сторінки
історик, юрист
0
26
Заява Арестовича щодо  розвороту на Схід  нагадує елемент дешевого шантажу.

Те, що відбувається, це нагадує елемент дешевого шантажу. Коли ми стукаємося у двері, нас не пускають, а ми при цьом говоримо про те, що у разі якщо наші вимоги не будуть виконані - ми повернемось спиною до свого стратегічного партнера і поміняємо вектор нашого розвитку.

Нещодавно в ефірі телеканалу "Дом" Арестович заявив, що Україна розгорнеться на Схід, якщо Захід продовжить здавати інтереси України. За його словами, Євросоюз і політична еліта США розкололися з питань взаємин з Росією.
В МЗС відреагували на заяву спікера української делегації в Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича щодо "розгортання України на Схід.
Згодом, спікер Тристоронньої контактної групи по Донбасу Олексій Арестович заявив , що журналісти не так трактували його слова про можливий перегляд геополітичного вектора України, якщо Захід продовжить здавати інтереси України, а також якщо Євросоюз і політична еліта США розкололися з питань взаємин з Росією.
 Я вважаю, що має бути колективна чи персональна відповідальність через заяву спікера Тристоронньої контактної групи по Донбасу Олексія Арестовича щодо "розвороту на Схід".
 Зауважу, лунають заяви Арестовича, що ми фактично кинуті напризволяще і в якості наводиться приклад Афганістану, з якого, на думку останнього, США вийшли ледь не кидаючи все своє майно і залишаючи на поталу тих людей, які 20 років підтримували США. Це  елемент невігластва. Річ у тім, що це і є той компонент гібридної війни, який запропонували США Російській Федерації у відповідь на позицію Путіна щодо червоних ліній. Для пана Арестовича я пояснюю. США практично штучно створили зону напруженості у “підбрющі” РФ, у зоні її геополітичних інтересів на середньоазійському напрямку. Це, власне, не тільки Таджикистан, але й Узбекистан та Киргизія.Тому досить не випадково нервова реакція РФ, намагання знайти спільну мову з талібами. І, головне, відсутність позитивних результатів зустрічі в Москві.
Зазначу, що це ті елементи, які потрібно знати представникам політичного проводу. І головне, речникам або радникам української сторони, коли вони виходять на загал.
Назву ще один негативний момент. 
Коли Арестович говорить про те, що фактично США кинули нас напризволяще - ці заяви, власне, прозвучали на тлі проведення спільних навчань “Сі Бріз”, які по своєму представницькому складу, за кількістю залученої техніки та особового складу були наймаштабнішими за останні роки. І головне, легенди проведення навчань. Бо чи не вперше відпрацьовувалося проведення десантних операцій маючи на увазі звільнення окупованих територій Криму. І в цей момент звучать заяви Арестовича, що нас кинули напризволяще. Чим ця заява продиктована, як не створенням штучних перешкод Україні?
Примітно, що немає жодної реакції на ці відверто провокаційні заяви з боку керівництва Офісу президента.
Те, що відбувається, це нагадує елемент дешевого шантажу. Коли ми стукаємося у двері, нас не пускають, а ми при цьом говоримо про те, що у разі якщо наші вимоги не будуть виконані - ми повернемось спиною до свого стратегічного партнера і поміняємо вектор нашого розвитку.
У мене тоді виникає питання: а якщо ці заяви продукуються, то відповідно має бути якщо не колективна, то персональна відповідальність. Цього ми, на жаль,  не бачимо.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.