Мультик від Обами

3 июня 2021, 18:50
Владелец страницы
0
14
Мультик від Обами

Зараз він знімає мультики з дружиною. Приїзди до нас - ми тобі на цвинтарі покажемо цікаві сюжети для мультиків

О, супер новина! Колишній президент і перша леді США Барак та Мішель Обама створюють новий мультсеріал під назвою "Ми люди" (We The People) для стрімінгової платформи Netflix. А я нагадаю, що саме цей президент США вигадав термін "нелетальна зброя" та обмежував допомогу США збройним силам України.

Розповідав про перезавантажування відносин з кремлівським маніяком. Ігнорував фактично окупацію Грузії війсковими РФ. Що стало зеленим світлом потім для окупації Криму та Донбасу. Голуб миру, бл..! Ми тут сумуємо на похованнях захисників України. Держава, волонтери та справжні герої чинять спротив агресору з "руського миру", з яким Обама все перезавантажував відносини та домовлявся.

Зараз він знімає мультики з дружиною. Приїзди до нас - ми тобі на цвинтарі покажемо цікаві сюжети для мультиків. Як виглядає насправді те, на що ти заплющував очі... президент великої держави, який зрадив усіх...
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.