США звинуватили Росію у «провокативній поведінці» в космосі

10 декабря 2020, 13:29
0
21

У США вважають таку поведінку загрозливою.Директор Національної розвідки США Джон Реткліфф заявив, що Росія продемонструвала провокативну поведінку, яка створювала потенційно загрозливу ситуацію у космосі.  Про це він розповів під час засідання Національної космічної ради США.

Реткліфф розповів, що цьогоріч Росія запустила у космос супутник, який здійснював маневри поряд з американським урядовим супутником.

"Ми вважаємо, що така поведінка є загрозливою. Особливо враховуючи те, що раніше Росія запустила схожий супутник, який має властивості космічної зброї", - зазначив Реткліфф.

Глава Нацрозвідки США наголосив, що така поведінка "не демонструє відповідальність" країни.

Нагадаємо, що 24 липня США та Велика Британія вже звинувачували Російську Федерацію у випробуваннях протисупутникової зброї в космосі.

Раніше колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп 17 січня 2019, представив нову стратегію протиракетної оборони країни. Вашингтон зробив ставку на базовані у космосі системи оборони.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.