Це просто шокує! Приватна переписка, яка стала публічною

21 жовтня 2020, 01:23
Власник сторінки
журналист
0
981

Спочатку випадково у кадр потрапив фрагмент розмови Руслана Дудки з Олесем Кудриком, шокувало, далі, а далі шокувало ще більше. Гадаю коментарі тут зайві.

Давайте розпочнемо нашу розповідь зі знайомства з Русланом Дудкою, юрист, колишній радник міністра екології, депутат селищної ради Софіївської Борщагівки, секретар ради. У публічній сфері відзначився неабияким скандалом навколо силового захоплення регіоналами селищної ради та наступного обрання представника Партії Регіонів Олеся Кудрика сільським головою Софіївської Борщагівки. Та і обрання Дудки депутатом овіяне багатьма брудними історіями, наприклад, скандал навколо підрахунку голосів на дільниці №13069 (мед лабораторія), де його конкурентка Шпак Надія отримала 67 голосів, а Дудка отримав лише 22 голоси. Проте, після перерахунку голосів ситуація дивним чином змінилася, і Надії шпак стало 22 голоси, а у Руслана Дудки 67 голосів, і ось за таких обставин наш герой став депутатом. 

Стільки уваги ми приділили Руслану Дудці щоб ви зрозуміли міцний зв'язок з його безпосереднім керівником - сільським головою  Софіївської Борщагівки Олесем Кудриком.

Що ж, Дудка себе впевнено почуває у Софіївській Борщагівці, відвідує ресторани, випиває, відпочиває, палить кальян і спілкується зі своїм "шефом", абсолютно байдужий і безпечний. А дарма.

Спочатку випадково у кадр потрапив фрагмент розмови Руслана Дудки з Олесем Кудриком, шокувало, далі, а далі шокувало ще більше. Гадаю коментарі тут зайві.

Нажаль, дізнатися чого стосувалася сума у 12 тисяч доларів США нам не вдалося, проте, посилання, яке було надіслане це посилання на статтю Пряма мова Андрія Мартинова, яка носить відверто замовний характер. Цього і не приховує Кудрик, який її бачив "до виходу".

Далі, мова очевидно йде про партію "Європейська солідарність" та кандидатів у депутати від цієї партії, які виявляється є чужими "парашутистами". А гарантована більшість депутатів розкидана по різних списках партій.
Хто ж сформував цю гарантовану більшість? Тут спливає персонаж "Мартин", вочевидь мова йде про відомого забудовника Андрія Мартинова, який прагматично розклав яйця у два кошики і йому байдуже хто стане головою, Кудрик чи Гах.
Мені ця ситуація нагадує дивний серпентарій, Кудрик і Гах підтримуються однією особою Мартиновим, проти якого, і свого суперника Гаха, Кудрик ще й оплачує замовні статті. І це вони називають політикою.


Далі, вже речі очевидні, у списках Слуги народу зосереджені люди Мартинова, це і не приховувалося, проте, дивним є те, що це влаштовує Кудрика, і це є частина майбутньої більшості у Борщагівській ОТГ.


А зараз я хотіла би вибачитися перед прихильниками Європейської Солідарності та її лідера. Так як те, що ми бачили не тільки шокує, але і вкрай ганебне. Попри побутову ненормативну лексику, Кудрик не тільки принизливо висловлюється про лідера ЄС, бідкається на відсутність коштів від партії на виборчу компанію, та ще й дає команду своєму посіпаці Дудці не зачіпати "зелених".


Наступний фрагмент розмови, на наш погляд, стосується агітаційних автомобілів з причепом, де Кудрик підкреслює обізнаність Дудки про "наших" людей у списках, не пощастило пану Головку, якого з відомих для Кудрика причин Дудка "недолюблює".


Проте, Дудка кориться і обіцяє зателефонувати Головку.

Ось така історія, не хотіла би називати цих людей мафією, це слово все ж овіяне певним італійським романтизмом, це просто зграя пройдисвітів, які мають нас за ніщо, яким ми потрібні лише під час виборів, для яких ми дурні, сліпі і неосвічені. 

 У нас буде лише один день за чотири роки щоб довести, що це не так. Або, це так.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.