Не треба плутати народовладдя і політичні маніпуляції

17 октября 2020, 13:30
Владелец страницы
кандидат в мери Києва
0
722

Під прикриттям «поговорити з людьми» реалізовується маніпулятивна політтехнологія з підміною понять


Нас втягнули в маніпуляцію, навіть в аферистичну конструкцію, якщо говорити про 5 запитаннь, які ставитимуть людям під час місцевих виборів 25 жовтня. Перед тим, як говорити про ці 5 питань, у мене виникає свої 5: хто ці питання підбирав? Хто буде проводити опитування? Яка буде методологія підрахунку голосів? Хто буде фінансувати цю діяльність – якісь дивні меценати, яких не називають? Як будуть використовуватися результати, які в будь-якому випадку мають сумнівну юридичну силу?

На мою думку, під прикриттям «поговорити з людьми» реалізовується маніпулятивна політтехнологія з підміною понять. На цьому прикладі видно, як абсолютно маніпулятивно можна використати інструмент, який має бути законодавчо забезпеченим і називатися референдумом. А в даному випадку це буде бозна-що. Це безглуздя – вдаватися до роздумів, чи більш важливе друге питання, чи четверте, чи варто питати про маріхуану і так далі. Це про політиканство і безвідповідальні дії, або навпаки – про дуже сконцентровані і прагматичні речі, які мають вплинути на хід місцевих виборів.

Нагадаю, президент Зеленський запропонував українцям відповісти на 5 запитаннь, які поставлять їм під час голосування на місцевих виборах 25 жовтня. Запитання стосуються покарання за корупцію, створення вільної економічної зони на Донбасі, скорочення кількості депутатів Верховної Ради до 300, легалізації медичного канабісу та дотримання гарантій безпеки підписантами Будапештського меморандуму.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: місцеві вибори,Володимир Зеленський,За майбутне
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.