Перший в Україні моніторинг щодо Covid-19

17 вересня 2020, 12:11
Власник сторінки
0
32
Перший в Україні моніторинг щодо Covid-19

Перший в Україні моніторинг політик кризового реагування, який досліджує чи доступні для вразливих груп населення ресурси, що виділяються на боротьбу з COVID-19. Моніторинг реалізується БО БФ “Стабілі

Громадські активісти по всій Україні моніторять заходи протидії COVID-19.


Перший в Україні моніторинг політик щодо Covid-19 враховує і досліджує ті рішення, які впроваджувалися на території всієї України. Про це заявила Валерія Вершиніна, експертка благодійного фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” під час Міжрегіонального форуму внутрішньо переміщених осіб «Ми - нові харків'яни», який відбувся в Харкові 10-ого вересня.
Одне із завдань моніторингу —встановити, наскільки ресурси, які виділяються на місцевому та національному рівні, доступні для вразливих груп населення, зокрема для переселенців.
“Ми сподіваємся, що це дозволить узагальнити той позитивний досвід, який наразі є, з іншого боку, не поширювати  досвід, який є неефективним і дискрімінуючим.”—зазначила Вершиніна.
Повний текст моніторингу буде оприлюднено у жовтні 2020-ого.  На основі зібраних даних учасники і учасниці проекту розроблять і представлять урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), проєкту Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.