Олег Царьов – кремлівська маріонетка в українському парламенті

20 липня 2020, 18:31
Власник сторінки
Журналист
0
41
Олег Царьов – кремлівська маріонетка в українському парламенті

Олег Царьов та іноземний вплив на українське суспільство. Через які механізми відбувався вплив Кремля на український політикум.

В лютому 2014 Олег Царьов публікує від свого імені текст, увага(!), про іноземний вплив на українське суспільство. А в дампі Рапопорта цей самий текст ще в листопаді 2013 пересилають один одному два кремлівські чиновники. А це, на думку Царьова, виходить не іноземний вплив?

16.11.2013 Борис Рапопорт отримує лист від свого колеги в сурковському управлінні АП РФ, Максима Полякова.

Пошукав в Google бачимо, що цей текст, який пересилають один одному кремлівські чиновники,  від імені Олега Царьова, але майже через 3 місяці, 7 лютого 2014 (). Тільки останню фразу замінили на більш актуальну, щодо т.зв. законів 16 січня.

Отже, один з механізмів, через які відбувався вплив Кремля на український політикум. В розслідуванні щодо Портнова-Казбека, агента Кремля, описано ще один такий випадок, коли Портнов надсилає Рапопорту статтю, яку пізніше було опубліковано під іменем однієї його соратниці.

Максим Поляков призначався на посаду приблизно в той же час, що і Рапопорт, в дампі якого є такі документи.

Є в досліджуваному нами дампі й анкетні дані самого Рапопорта.

А тут Рапопорт з Поляковим 13.11.2013 вже в складі одного й того ж управління.

Отже, вважаємо, що ми виявили один з механізмів впливу Кремля на українське суспільство шляхом публікацій текстів, написаних чи узгоджених в Кремлі, від імені українських посадовців таких, як народний депутат Олег Царьов або юристка Марина Парінова. Також ми з’ясували, що Царьов свої тексти сам не писав, але про це ми і раніше здогадувалися. Бо, що може написати чувак, який не знає, коли почалася друга світова?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Кремль,Сурков,Олег Царев,война на Донбассе
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.