Пропозиція для Петра Олексійовича

09 квітня 2020, 11:42
Власник сторінки
Пенсіонер
0
100
Пропозиція для Петра Олексійовича

Був на сайті ЄС – вперше, якось раніше не було нагоди – і от що подумалось…

Передісторія

Я голосував за Порошенка після Майдану. Вважав його націонал-демократом і був певен того, що він закінчить війну і двигоне Україну до Європи.

Виявилось, що він дбає тільки про одну мову і одну конфесію, себто є не ліберальним націоналістом чи, навіть, національним лібералом, а просто націоналістом. І більше я не голосував за нього і його партію.

Враження від програми

Погані. Демагогічний текст ( http://solydarnist.org/wp-content/uploads/2015/12/programa_solidarnist.pdf ), що за звичною вже риторикою про Європу має приховати від читача просту істину: партія націоналістична, прагне перетворення України на моноетнічну державу. Може без Півдня і Сходу, а може з ними, але без російськомовних серед населення. Нема такого в програмі? Нема, та ми вже навчились звертати увагу не на те, що написано, а не те, що не згадано. Щоб це могло бути? Будь ласка:

Власне пропозиція

1. До партійної програми

1.1 Партія є нащадком і продовжувачем справи Народного Руху, що привів Україну до Незалежності в 1991 році.

1.2 Парті є народною і об'єднує в своїх місцевих організаціях громадян з різними політичними світоглядами – лібералів і консерваторів, націоналістів і соціалістів – на основі ідей і досвіду європейської християнської демократії.

1.3 Партія працює для того, щоб здійснити мрії генерала де Голля про Європу від Атлантики до Уралу.

1.4 Партія впроваджує в Україні досвід Конрада Аденауера, що показав німцям після 1945 року дорогу у майбутнє.

1.4 Солідарність – це спільна, багатомовна Україна, побудована на визначеному у Конституції культурному плюралізмі, державному статусі української мови і ефективній україно-російській двомовності.

2. До статуту

2.1 Партія є двомовною і використовує українську і російську як робочі з однаковим статусом.

2.2 Умовою членства в партії є вільне володіння українською і російською мовами.

2.3 Переклад документів партійного життя з української і російської не здійснюється, мову оригіналу обирає його автор.

2.4 Документи державного спрямування (проекти законодавчих актів, зауваження, звернення до державних органів) готуються державною мовою.

Пояснення чи аргументація

Власник кадрової української партії може, звісно, презентувати своїм підлеглим певний текст як партійну ідеологію. Так і робилось в нас раніше. Але в цієї технології партійного будівництва нема майбутнього. Як і у країни, що будувалась 30 років в рамках такого підходу. Або таки в Європу, і то ж по всіх показниках, в усіх аспектах, або на смітник історії. Як чергова невдала спроба. Внаслідок неспроможності еліти дати народу дійсно європейську перспективу. Що починається, звісно, з ідеології.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: ідеологія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.