Шановні співвітчизники, дорогі українці!

31 березня 2020, 17:20
Власник сторінки
Академик и первый вице-президент Академии экономических наук Украины
0
48

Заява до депутатів та Президента!

                                         Генеральному прокурору України

                                                   Венедиктовій І.В

вул. Різницька, 13/15, місто Київ, 01001

 

Голові Державного бюро розслідувань України

вул. Симона Петлюри 15, місто Київ, 01032

 

                            Заява

 

Вчора пізно ввечері народні депутати Верховної Ради України на позачерговому засіданні ухвалили з жорстким порушенням регламенту ВР України проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» у другому читанні та в цілому, яким запроваджено в Україні ринок землі сільськогосподарського призначення.

Підтримали законопроєкт 259 народних депутатів, з яких 206 належить до фракції політичної партії «Слуга народу». Цинізм ситуації полягає в тому, що хоча партія і називається «Слуга народу», однак законом відкрита дорога скуповування за безцінь землі олігархами, в першу чергу закордонними, а               не створено умови для придбання землі невеликими вітчизняними сільськогосподарськими товаровиробниками, фермерами, звичайними громадянами, тобто народом. Для недопущення супротиву суспільства проти цього злочину століття влада навмисно запровадила в Україні карантин, зупинила роботу громадського транспорту.

Своїми діями Президент України та 259 народних депутатів Верховної Ради України вчинили низку злочинів, а саме:

  •     Державна зрада (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України). Злочин полягає в  умисному діянні (голосуванні за законопроект) на шкоду державній та економічній безпеці України.

  •    Зловживання владою (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України). Злочин полягає в  умисному, з метою одержання неправомірної вигоди від незаконних оборудок із землею для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та державним та громадським інтересам, що спричинило тяжкі наслідки.

  •     Пособництво (ч. 6 ст. 27 Кримінального кодексу України), яке полягає в  усунені перешкод у торгівлі землею (зняття мораторія), у вчиненні  Шахрайства ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України аволодінні землею або придбання права на нього шляхом обману чи зловживання довірою).

За таких обставин я звертаюсь до Вас, співвітчизники, із закликом дати юридичну, політичну та моральну оцінку зазначеним «державним діячам» : Президенту України Зеленському В.А. та депутатам-зрадникам Верховної Ради України , які проголосували за антинародний закон « Про продаж української землі», а також до Генерального прокурора  України  Венедиктової І.В. та  Державного бюро розслідувань із вимогою притягнути винних у вчиненні зазначених  злочинів  до кримінальної відповідальності.

Громадський діяч України

Голова громадської організації «Захистимо народ та землі України»,

Академік і Перший-віце Президент

Академії економічних наук України

                                             Пешко А.В.

31 березня 2020 року

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.