Уряд новий. Та чи принесе він реальні зміни?

6 марта 2020, 09:55
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
11

У Володимира Зеленського немає головного – сильної професійної команди

Уряд новий. Та чи принесе він реальні зміни? Президент виступав емоційно, виступав на свою аудиторію, яка все ще вірить в його щирість та завзятість. Проте давайте об’єктивно – у Володимира Зеленського немає головного – сильної професійної команди. Він обирає собі слабких менеджерів і саме він несе пряму відповідальність за роботу Уряду, за всі помилки.
На моє переконання, президенту зараз слід, по-перше, прислухатися до народу, по-друге, припинити узурпувати владу. Є його головна обіцянка – закон про народовладдя, і вона має бути виконана! Є політична воля, є більшість в Парламенті, є вся повнота влади, навіть є форма, через яку може здійснюватися народовладдя – всеукраїнський референдум. І навіть є чинний закон, який дозволяє його проводити. То ж хоча би у ключових питаннях – відкриття ринку землі, приватизація стратегічних державних підприємств, зміни до Конституції – він мав би порадитися із народом.
А роботу нового Уряду ми будемо обговорювати пізніше – ще через півроку…

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.