В Сєвєродонецьку провели мирну акцію протесту проти непродуманого ринку землі

20 февраля 2020, 16:09
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
11

19 лютого в Сєвєродонецьку провели мирну акцію протесту проти непродуманого ринку землі, який монобільшість разом із Президентом збираються проштовхнути у другому читанні вже найближчим часом.

Дякую всім, хто підтримав ініціативу обласного штабу захисту землі. Нас багато, а це означає, що в нашої країни ще є шанс!
На превеликий жаль, сьогодні не всі розуміють, якою бідою може обернутися непродуманий ринок землі для кожного українця, сьогодні не всі дивляться вперед на кілька кроків, і чинній владі «слуг народу» вигідно, щоб все так і залишалося – щоб кожен думав лише про себе та не думав про країну.
Та ринок землі - це не про паї, це про Україну, її територіальну і продовольчу безпеку. Питання значно глибше і ширше. Земля – це не тільки чорнозем, це й те, що глибше – надра, вода, нафта, вугілля та інші природні копалини. Невже ми настільки заможні, щоб продавати останній скарб країни?
Втратимо землю – втратимо країну! Ми вимагаємо в Президента провести всеукраїнський референдум щодо відкриття ринку землі. Приєднуйтесь, телефонуйте 0-800-210-445. Разом ми переможемо, бо разом все можливо!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.