Ідея про спільне патрулювання кордону на Донбасі – непрофесійна

18 февраля 2020, 11:07
Владелец страницы
0
23

Заява влади про «спільне патрулювання кордону на Донбасі» – пустопорожня. Більше того – непрофесійна і безвідповідальна.

Заява влади про «спільне патрулювання кордону на Донбасі» – пустопорожня. Більше того – непрофесійна і безвідповідальна.

Як можна говорити про спільне патрулювання чи проведення виборів на цих територіях, якщо вони окуповані?!

Насамперед, повинна відбутися деокупація, тобто виведення усіх іноземних військ та спецслужб. А для цього, як я вже неодноразово наголошував, потрібен національний план дій з деокупації та відновлення миру.

Наша надмета – відновити мир та нормальне життя на зруйнованих війною територіях. І для цього потрібно об’єднати зусилля усієї країни: державних органів, громадських організацій, волонтерів, гуманітарних й медичних фондів, бізнесу. Активно просувати ініціативу створення міжнародного економічного фонду для відбудови Донбасу.

Якщо не маєш власного плану дій, будеш виконувати чужий. Якщо не здатен діяти сам, дії тобі нав’язуватимуть. Що власне зараз і намагається робити Росія.

Але Україна - наша земля. І нам її боронити. Але не безвідповідальними заявами чи фантазіями, а з чіткою стратегією та покроковим планом дій.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: донбасс,кордон,патрулювання,агрессия России
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.