Ідея про спільне патрулювання кордону на Донбасі – непрофесійна

18 лютого 2020, 11:07
Власник сторінки
0
26

Заява влади про «спільне патрулювання кордону на Донбасі» – пустопорожня. Більше того – непрофесійна і безвідповідальна.

Заява влади про «спільне патрулювання кордону на Донбасі» – пустопорожня. Більше того – непрофесійна і безвідповідальна.

Як можна говорити про спільне патрулювання чи проведення виборів на цих територіях, якщо вони окуповані?!

Насамперед, повинна відбутися деокупація, тобто виведення усіх іноземних військ та спецслужб. А для цього, як я вже неодноразово наголошував, потрібен національний план дій з деокупації та відновлення миру.

Наша надмета – відновити мир та нормальне життя на зруйнованих війною територіях. І для цього потрібно об’єднати зусилля усієї країни: державних органів, громадських організацій, волонтерів, гуманітарних й медичних фондів, бізнесу. Активно просувати ініціативу створення міжнародного економічного фонду для відбудови Донбасу.

Якщо не маєш власного плану дій, будеш виконувати чужий. Якщо не здатен діяти сам, дії тобі нав’язуватимуть. Що власне зараз і намагається робити Росія.

Але Україна - наша земля. І нам її боронити. Але не безвідповідальними заявами чи фантазіями, а з чіткою стратегією та покроковим планом дій.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: донбасс,кордон,патрулювання,агрессия России
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.