Від сьогодні формування Конкурсної комісії щодо Директора ДБР поза законом!

17 січня 2020, 15:54
Власник сторінки
народний депутат України
0
3918
Від сьогодні  формування Конкурсної комісії щодо  Директора ДБР поза законом!

Із 17 січня, можна вважати, що формування Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора ДБР буде проходити ВСУПЕРЕЧ норм нещодавно прийнятого президентського Закону № 305-IX


Від сьогодні можна вважати, що формування Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора ДБР – буде проходити ВСУПЕРЕЧ норм нещодавно прийнятого президентського закону «Про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань.

Згідно перехідних положень Закону № 305-IX: «Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України у 30-денний строк з дня набрання чинності цим Законом визначити (замінити) своїх представників до Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань».
Закон № 305-IX набрав чинності 27 грудня 2019 року, відповідно кінцевий термін для ВРУ визначити від себе представників у Конкурсній комісії – 27 січня 2020. 
Першочергово для цього треба провести засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності, там сформувати склад таких представників від різних фракцій. 
Комітет процедуру затягнув до кінця. Сьогодні Комітет позачергове зібрався. Але. Раптово прийшов лист від фракції «Слуга народу», що вони не встигли визначитися із своїми представниками. При цьому, інші фракції, що не входять до монобільшості, надали свої пропозиції щодо таких кандидатур та подали у визначений строк. Сьогодні останній пленарний день роботи на другій сесії Верховної Ради 9 скликання. Нова сесія та відповідно пленарні засідання розпочнуться лише 4 лютого ц.р.. Тому, тільки з 4 лютого Рада повернеться до цього питання.
Отже, все що буде відбуватися після 27 січня 2020 року щодо формування Конкурсної комісії на проведення конкурсу на зайняття посади Директора ДБР – є незаконним. А це є підставою для подальшого оскарження всієї процедури призначення очільника ДБР. Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.