14 січня – день, коли влада може об’явити розпродаж України

10 января 2020, 13:17
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
64

Як то кажуть – ось так свобода і помирає – під аплодисменти тих, хто не дивиться вперед і не аналізує глобальні наслідки.

Нерегульований державою ринок землі – це реальна загроза кожному українцю. Біля його хати зможуть побудувати шкідливе підприємство, зарити радіаційні чи хімічні відходи. Продукти сільгоспвиробництва на ринку суттєво подорожчають. Робочих місць на селі стане значно менше. Рейдерство стане нормою, і ніхто не захистить селянина від крупного капіталу, для якого важливі гроші, а не люди.

Якщо вже ми кажемо про відкриття ринку землі, то принаймні давайте приймемо продумані законі – не в турборежимі, з урахуванням всіх аспектів та ризиків, проаналізувавши міжнародний досвід та детально розглянувши всі поправки, незважаючи на те, чи від провладної вони партії, чи від опозиції. Саме на цьому і наполягають «Батьківщина» та більша частина українського суспільства.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.