Найголовніше – це коли ти дієш, а твої дії рухають країну вперед

27 декабря 2019, 11:49
Владелец страницы
0
27

Наприкінці року прийнято підбивати підсумки та визначати пріоритети на наступний рік. Для мене як народного депутата пріоритети не змінилися.

 

На першому місці – соціальний захист громадян. Підвищення пенсій та зарплат, збільшення державної допомоги, посилення захисту тих, хто найбільше цього потребує. Усе це – у моїх законодавчих ініціативах.

 

Другий пріоритет – знищення корупції у владі. Тут я категоричний: корупціонер має бути за ґратами, а те, що вкрав – повернуто у бюджет. Інших варіантів бути не може.

 

Підготував та зареєстрував в Раді законопроєкт, який передбачає скасування можливості внесення застави – тієї лазівки, яка зараз дозволяє топ-корупціонерам уникати покарання.

 

І третє. Докладатиму усіх зусиль для створення міжнародного економічного фонду для відновлення економіки країни. На жаль, у нас немає місця на мапі країни, де б не було біди та занепаду.

 

Для мене найголовніше – це коли ти дієш, а твої дії рухають країну вперед. 


Дія та розвиток – мій план на 2020 рік.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: социальные проблемы,корупція,борьба с коррупцией
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.